باشگاه تجاری Open Iran

Invitation to join Open Iran Business Club

باشگاه تجاری OPEN IRAN رسالت ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در ایران را به کمک برقراری ارتباط تجاری و نیز ایجاد یک شبکه ارتباطی مستقل ، فی مابین شرکت های مستقر در ایران و شرکت های بین المللی بر عهده دارد . لذا تمام تلاش عوامل مجموعه در جهت ایجاد پل ارتباطی بین شرکتهای بین المللی و صنایع ، کسب و کارها و شرکتهای بزرگ ایرانی خواهد بود .
هدف باشگاه OPEN IRAN ، تبدیل شدن به یک مرکز علمی ، تجاری و مشاوره ای برای شرکت ها و کسب و کارهای بین المللی در ایران میباشد . که تمرکز و توجه این باشگاه ، جذب سرمایه خارجی برای پروژه ها و شرکت های ایرانی و تبادل تجربه فنی و تجاری میباشد .

.

مزایای عضویت در باشگاه تجاری OPEN IRAN 

اعضای باشگاه تجاری OPEN IRAN فرصت استفاده از خدمات را به 2 صورت VIP و CIP که به تفصیل در ذیل به آن اشاره شده است را خواهند داشت . 

شرکت در کنفرانس ها : 

از طریق شبکه ارتباطی ایجاد شده بین اعضای باشگاه امکان دریافت دعوتنامه VIP و بسته های ویژه همراه با تخفیف برای شرکت در کنفرانس ها و رویدادها را خواهید داشت .شرکت در این رویدادها فرصتی است برای برقراری ارتباط ، حضور در سخنرانی متخصصین حوزه تجارت و دیدار با همتایان خود در محیطی بسیار حرفه ای .
لازم به ذکر است میزان تخفیف اعمال شده در هر رویداد و همایش متفاوت خواهد بود.
بهره مندی از دایرکتوری تجاری : 

امکان بهره وری از دایرکتوری تجاری اعضای باشگاه در وب سایت OPEN IRAN برای اعضای باشگاه .

فضای مناسب برای جلسات حضوری :

اعضای باشگاه تجاری Open Iran میتوانند برای برگزاری جلسات خود در فضایی استاندارد و برخوردار از همه امکانات، از فضاهای موجود در دفتر مرکزی Open Iran که به این منظور در نظر گرفته شده است، استفاده کنند.
میزان استفاده از دفتر مرکزی Open Iran در هفته یک جلسه خواهد بود .
ماهنامه : 

مشخصات و اطلاعات تماس تمامی مشتریان ثابت و شرکای جدید و اعضاء در ماهنامه باشگاه جمع آوری شده است . که تمامی فعالیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در آن بصورت ماهانه به اعضاء ارسال میشود .
این سرویس توسط سامانه ایجاد کمپین و اطلاع رسانی به اعضای باشگاه بصورت ماهانه انجام خواهد شد .
ارتباط مستقیم اعضا با متخصصین : 

اعضای باشگاه OPEN IRAN در تماس مستقیم با افرادی خواهند بود که در امر تجارت ، حرفه ای و مورد تایید بوده و تقریبا در تمامی بخش ها از تخصص بالایی برخوردارند . لازم به ذکر است که فقط متخصصان ایرانی مورد اطمینان و اثبات شده به تایید نهایی ما رسیده و در لیست مشاورین ما حضور دارند.

معارفه : 

در راستای معارفه اعضای باشگاه به یکدیگر ، مجموعه OPEN IRAN از طریق خدمات بازاریابی خود ، اعضای جدید را به شما معرفی خواهد کرد و در مقابل اطلاعات خدمات و محصولات شما در اختیار آنان قرار خواهد گرفت .

یافتن شرکای تجاری در خارج از کشور : 

دستیابی به شریک تجاری مناسب و مورد اطمینان یکی از مهمترین و سخت ترین بخش های انجام تجارت میباشد . لذا با توجه به دسترسی مجموعه OPEN IRAN به صنایع مختلف ، امکان پیشنهاد شریک تجاری مناسب برای شما فراهم خواهد بود . در نتیجه قادر خواهید بود با آنها در تماس مستقیم بوده و از تبادل اطلاعات ، استعلام های مورد نیاز و امکان انتخاب بهره مند گردید .

امور ثبتی و مالیاتی :

موارد این خدمت عبارتند از : ثبت نام شرکت – ثبت طرح صنعتی – ثبت برند – اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره برداری – اخذ کارت بازرگانی – تغییرات و تصمیمات شرکت – ثبت اختراع – اخذ کد اقتصادی و دفاتر پلمپ – ثبت شعبه و نمایندگی شرکت های خارجی – ثبت شرکت در مناطق آزاد – حسابرسی
نکته : تمامی کارمزد های مربوط به این بخش از خدمات با تخفیف 50% اعمال خواهد شد.
هماهنگی و سازماندهی ملاقات های حضوری : 

اعضای باشگاه تجاری OPEN IRAN امکان شرکت در جلسات B2B و B2C را به صورت رایگان خواهند داشت . که سازماندهی و هماهنگی این جلسات در زمان مسافرت شرکتهای بین المللی به ایران ، بر عهده مجموعه OPEN IRAN خواهد بود.·

 خدمات ویزا ، اقامت ، ترانسپورت و ترجمه :

پشتیبانی از اعضای باشگاه در سفر به خارج ، رزرو هتل و محل اقامت ، در اختیار گذاشتن مترجم و نیز امکان در اختیار داشتن راهنما از جمله خدمات ما خواهد بود .

اعضای باشگاه تجاری Open Iran علاوه بر خدمات Economic ، برای برخورداری از امکانات ویژه و منحصر به فرد مجموعه Open Iran میتوانند از خدمات VIP باشگاه استفاده نمایند.

⦁ ارتباط با Partner های خارجی مجموعه Open Iran از طریق کارشناسان خبره موجود
⦁ مشاوره های تخصصی بازرگانی در حوزه عمران ، نفت و گاز ، انرژی های نو
⦁ مشاوره های حقوقی به منظور عقد قرارداد
⦁ توانمند سازی و راهنمایی در حوزه صادرات
⦁ تبلیغات محصولات و خدمات اعضای باشگاه تجاری از طریق برجسته ترین کارشناسان Digital Marketing
⦁ تحلیل، ارزیابی ،مشاوره و استقرار امنیت شبکه و نرم افزار ها به اعضای باشگاه تجاری که شامل راهنمای پیاده سازی ISMS ، ارزیابی امنیتی و مدیریت ریسک ،طراحی و اجرای معماری امن IT می شود.
نکته : این خدمت با 40 % تخفیف در اختیار اعضاء قرار خواهد گرفت.
⦁ در اختیار گذاشتن مترجم برای جلسات B2B با شرکت ها و Partner های خارجی
⦁ اجرای Event های تخصصی اعضای باشگاه در فضای لوکس توسط تیم حرفه ای با ظرفیت 100 نفر و با تخفیف 45 درصد
هر 1 ماه یکبار انجام خواهد شد.

امتیاز ویژه به اعضای VIP و CIP

علاوه بر خدمات ارائه شده ، باشگاه تجاری Open Iran ، مشاوره و اجرای پروژه های بهبود مستمر ، عارضه یابی و کاهش هزینه های استراتژیک سازمانی را طی قراردادی جداگانه در اختیار شرکت های مایل به دریافت این امتیاز ویژه قرار خواهد داد. که عناوین این خدمت ویژه عبارتند از :
⦁ شناسایی مسائل و موانع کلیدی شرکت
⦁ تدوین مدل حل مسائل شرکت
⦁ آموزش به منظور چگونگی حل مسائل شرکت
⦁ مدیریت و پیاده سازی مدل های حل مساله با کمک منابع انسانی شرکت های طرف قرارداد